میهن سایت

خرید محصولات آرایشی

انتخاب و خرید محصولات آرایشی بسیار اساسی است

راهنمای خرید محصولات آرایشی

اگر اهل استفاده از لوازم آرایشی هستید، بد نیست اصول خرید محصولات آرایشی را یاد بگیرید:

نکات اساسی خرید محصولات آرایشی

اولین گام برای زیبا بودن و زیبا ماندن این میباشد که شما طبیعی باشید، از درون احساس زیبایی داشته باشید و این که زیبایی خودتان را باور داشته باشید. بله شما زیبا هستید و این حس را در خودتان تقویت کنید.

انتخاب و خرید محصولات آرایشی بسیار اساسی است، زیرا برای مدت طولانی در تماس مستقیم با پوست هستند. هنگام خرید محصولات آرایشی قبل از پسندیدن رنگ این محصولات به دنبال تاریخ استفاده آن باشید. محصولات آرایشی معتبر حتما دارای تاریخ تولید و تاریخ انقضا هستند.

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی,خرید محصولات آرایشی,نکات اساسی خرید محصولات آرایشی

در هنگام انتخاب و خرید محصولات آرایشی رنگ پوستتان را در نظر بگیرید

پوست شما همه چیزشماست
شما چه تصمیم بگیرید که آرایش کنید و چه بخواهید که زندگی بدون آرایشی را داشته باشید باید بدانید که پوست شما همه چیز شماست و بهتر میباشد که از محصولات مراقبت از پوست برای سالم نگه داشتن پوستتان استفاده کنید.

استفاده از کرمهای مرطوب کننده و شوینده های پوستی را کنار نگذارید. این مواد برای زیبایی و سلامت پوست شما ضروری هستند.

برای خرید محصولات آرایشی آن گروهی از این محصولات را انتخاب کنید که برای پوست شما مناسب هستند، پوستتان به آنها حساسیت ندارد و مناسب آب و هوای منطقه زندگی شما هستند.

در هنگام انتخاب و خرید محصولات آرایشی رنگ پوستتان را در نظر بگیرید، اگر از رنگهای آرایشی که در تضاد زیاد با رنگ پوستتان هستند استفاده می کنید منتظر زیباتر شدن چهره خود نباشید.

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی,خرید آنلاین محصولات آرایشی,خرید محصولات آرایشی

هنگام خرید محصولات آرایشی قبل از پسندیدن رنگ این محصولات به دنبال تاریخ استفاده آن باشید

برای اینکه رنگ پوستتان را کاملا تشخیص دهید، در نور کاملا طبیعی در حالیکه یک لباس سفید پوشیده اید، صورتتان را توی آیینه ببینید.

ببینید که آیا طیف رنگ پوست شما بیشتر زرد–قرمز ( رنگهای گرم) و یا بیشتر آبی–صورتی( رنگهای سرد) است. دقت کنید که این طیف رنگ با رنگ اصلی پوست شما متفاوت است، در واقع این رنگی میباشد که در زیر رنگ واقعی پوست شما قرار دارد و هنگامی که در کنار رنگ سفید قرار میگیرد خودش را نشان میدهد.

این را هم بدانید که رنگ پوست تنوع بسیار دارد اما فقط دو طیف رنگی برای همه پوستها هست، گرم و سرد. زمانیکه شما بتوانید طیف رنگی پوستتان را تشخیص دهید آنوقت میتوانید محصولات آرایشی مناسب با پوستتان را انتخاب و خرید کنید.

با همین نکات آرایشی که می‌دانید امکان دارد بتوانید آرایش قابل قبولی داشته باشید، اما نکات زیادی هستند که اگر بدانید آن‌وقت شما یک آرایشگر حرفه‌ای خواهید بود. با دانستن این رازها لازم نیست بارها و بارها آرایش کنید تا فرم صورتتان، رنگ‌هایی که به چهره‌ شما می‌آیند، این‌که چه مقدار مواد آرایشی لازم میباشد استفاده کنید و چطور این مواد را روی صورتتان استفاده کنید، دستتان بیاید.

تغییر کاربری قاشق یک‌بار مصرف
از یک قاشق پلاستیکی یک‌بار استفاده برای ریمل زدن مژه‌های پایینی استفاده کنید.
قاشق را به صورت برعکس زیر چشمتان قرار دهید و یک لایه ضخیم ریمل روی مژه‌هایتان بزنید.

خرید محصولات آرایشی,خرید محصولات آرایشی و بهداشتی,خرید اینترنتی محصولات آرایشی

رژ گونه را مناسب با فرم صورتتان بزنید
برای این‌که بدانید بهترین جا برای زدن رژ گونه روی صورت شما کجاست ابتدا باید بدانید صورتتان چه فرمی دارد. رژ گونه فقط به صورت شما رنگ اضافه نمی‌کند بلکه قرار میباشد گونه‌های شما را برجسته‌تر و زیبا‌تر نشان دهد.

از نوار چسب شیشه‌ای برای آرایش چشم استفاده کنید
استفاده از نوار چسب برای کشیدن یک خط چشم صاف و مطلوب و هم‌چنین مشخص کردن خط سایه چشم به شما بسیار کمک می‌کند.

خلاصی از شر پفِ زیر چشم‌ها
بسیاری از ما برای برای پوشاندن پف و سیاهی زیر چشم‌ها از لایه زخیمی از کانسیلر استفاده می‌کنیم.

اما بهترین راه حل این‌ میباشد که زیر چشم را کمی از سایه چشم روشن‌تر بزنید و سپس سایه چشم تیره‌تر را کاملا روی پف زیر چشم بزنید.

خرید محصولات آرایشی,خرید اینترنتی محصولات آرایشی,خرید محصولات آرایشی و بهداشتی

کاری کنید چشم‌هایتان درشت‌تر به نظر برسد
به عنوان یک حقه سریع برای درشت‌تر به نظر رسیدن چشم‌هایتان کافی میباشد که خط داخلی چشم را با یک مداد سفید خط بکشید.

خط چشم را روی خط مژه بکشید
این یک حقه برای طبیعی به نظر رسیدن آرایش چشم شماست.
خط چشم مایع را روی خط مژه‌ها و مابین مژه‌هایتان بکشید. این یک راه‌حل عالی میباشد که آرایش شما غلیظ نباشد و بسیار طبیعی به نظر برسد.

استفاده از فرمژه
برای آن‌که فرمژه بهتر روی مژه‌هایتان بنشیند ابتدا دستگاه فرمژه را به صورت معمولی و بعد دوباره به صورت برعکس روی مژه‌هایتان به کار بگیرید.

خط ابرو را روشن کنید
برای بهتر مشخص شدن طاق ابرو و بیشتر شدن فاصله ابرو و چشم یک مداد چشم سفید را درست روی استخوان ابرو و زیر خط ابرو بکشید و سپس آن را خوب محو کنید.

خرید محصولات آرایشی,خرید مداد ابرو,خرید اینترنتی محصولات آرایشی

مژه‌هایتان را از انبوه ریمل خلاص کنید
برای این‌که مژه‌های پررنگی داشته باشید بدون این‌که انبوهی از ریمل روی آن‌ها چسبیده باشد، اول شانه ریملتان را روی یک دستمال مرطوب بکشید و بعد مژه ها را ریمل بزنید.

خط چشم را کم‌رنگ کنید
اگر خط چشم مایع استفاده می‌کنید حتما به اندازه درخشانی و پررنگی آن آگاهید، اما برای این‌که آرایش طبیعی‌تری داشته باشید، بعد از این‌که خط چشم را کشیدید و خشک شد با یک گوش پاک‌کن به آرامی روی خط چشمتان بکشید تا کمی از رنگ آن بکاهید.

و در آخر رژلبتان را ماندگارتر کنید

خرید اینترنتی محصولات آرایشی,خرید محصولات آرایشی,خرید اینترنتی رژ لب

بعد از این‌که رژ را روی لبتان زدید یک دستمال کاغذی روی لب‌هایتان بگذارید و سپس با یک برس روی لب‌هایتان پنکیک بزنید.این لایه مات به شما کمک می‌کند تا رژ لب را طولانی‌تر روی لب‌هایتان داشته باشید.

منبع:سایت بیتوته

فروشگاه مارکت سنتر